Cennik

Każdy jadłospis układany jest indywidualnie, nie pracuję na szablonach. Zawsze uwzględniam wszystkie zgłaszane jednostki chorobowe oraz wyniki badań. Przed przystąpieniem do ułożenia jadłospisu przeprowadzam obszerny wywiad. To pozwala mi ułożyć plan uwzględniający Twoją aktywność fizyczną, godziny pracy, przerwy i możliwości spożywania w niej posiłków, Twoje umiejętności i preferencje kulinarne. Każdy jadłospis zawiera przepisy oraz listę zakupów. Dodatkowo masz ze mną stały kontakt przez internet.

Pakiety

Jednorazowa Porada

80

Pierwsza wizyta obejmująca szczegółowy wywiad medyczno-żywieniowy

Analiza dotychczasowego sposobu żywienia z wyszczególnieniem popełnianych błędów

Indywidualne zalecenia

Na Start

150

Pierwsza wizyta obejmująca szczegółowy wywiad medyczno-żywieniowy

Analiza dotychczasowego sposobu żywienia z wyszczególnieniem popełnianych błędów

Indywidualne zalecenia

7-dniowy jadłospis z przepisami i listą zakupów.

Miesięczna opieka dietetyczna: stały kontakt przez internet, jeśli będzie taka potrzeba 2 wizyty kontrolne przez telefon (do 30 min)

Rozszerzony

230

Pierwsza wizyta obejmująca szczegółowy wywiad medyczno-żywieniowy

Analiza dotychczasowego sposobu żywienia z wyszczególnieniem popełnianych błędów

Indywidualne zalecenia

2 x 7-dniowy jadłospis z przepisami i listą zakupów. Jadłospis można powtórzyć 2-3 krotnie

Miesięczna opieka dietetyczna: stały kontakt przez internet, jeśli będzie taka potrzeba 2 wizyty kontrolne przez telefon (do 30 min.)

Dalsza Współpraca

Miesięczna współpraca + 7 dni jadłospisu

120 zł

Nowy jadłospis na 7 dni z nowymi przepisami i listą zakupów.
Miesięczna opieka dietetyczna: stały kontakt przez internet, jeśli będzie taka potrzeba 2 wizyty kontrolne przez telefon (do 30 min).

Miesięczna współpraca + 14 dni jadłospisu

180 zł

2 nowe jadłospisy na 7 dni z nowymi przepisami i listą zakupów
Miesięczna opieka dietetyczna: stały kontakt przez internet, jeśli będzie taka potrzeba 2 wizyty kontrolne przez telefon (do 30 min)

Miesięczna praca na dzienniczku żywieniowym

120 zł

Idealne rozwiązanie na dłuższą współpracę. Stosując jadłospisy uczysz się jak powinny być skomponowane posiłki. Kiedy już to wiesz, możesz rozpocząć samodzielne ich komponowanie.
Obszerna tabela z zamiennikami produktów z dostosowaną kalorycznością i uwzględnieniem założeń Twojej diety
Analiza dzienniczka przez miesiąc współpracy
Nowe przepisy
Miesięczna opieka dietetyczna: stały kontakt przez internet, jeśli będzie taka potrzeba 2 wizyty kontrolne przez telefon (do 30 min)

* na każdym etapie współpracy jest możliwość dokupienia dodatkowego jadłospisu 7-dniowego- koszt 80zł

* zmiany w jadłospisie- 1-2 potrawy- w ramach miesięcznej współpracy, większe zmiany wyceniane są indywidualnie- od 20zł

* w przypadku licznych alergii, nietolerancji, skomplikowanych lub mnogich jednostkach chorobowych ceny jadłospisów ustalane są indywidualnie

Zobacz co otrzymujesz pracując ze mną

Na pierwszej wizycie wypytam Cię o stan zdrowia, Twoje nawyki, przeanalizuję wyniki badań, dowiem się co lubisz jeść, a czego nie, jak wygląda Twój dzień, jakie masz umiejętności kulinarne, jakim budżetem dysponujemy. Dzięki temu Twoja dieta będzie nie tylko służyła Twoim celom zdrowotnym i sylwetkowym, ale będzie dopasowana do Twojego rytmu dnia, przerw w pracy, chęci gotowania i przede wszystkim gustu kulinarnego.

Z analizy sposobu odżywiania dowiesz się jakie jest Twoje zapotrzebowanie energetyczne. Na podstawie dzienniczka żywieniowego obliczę wartość odżywczą Twojej diety. Będziesz wiedzieć, czy dostarczasz sobie wszystkich witamin i składników mineralnych. Jeśli nie, dowiesz się jakimi produktami je uzupełnić. Napiszę Ci, co robisz dobrze, a co wymagałoby poprawy, zaproponuję jak to zrobić.

Indywidualne zalecenia– dzięki nim będziesz wiedzieć, jak powinna wyglądać Twoja dieta, co jeść i dlaczego. Jeśli zmagasz się z chorobą, dostaniesz szczegółowe zalecenia oraz listę zalecanych i niewskazanych produktów. Dzięki temu jeśli będziesz chciał sam skomponować sobie posiłki, będziesz wiedział jak to zrobić. Moim głównym celem naszej współpracy jest nauczenie Ciebie jak się zdrowo odżywiać

Jadłospis. Układając jadłospisy, bazuję na produktach dostępnych w popularnych sklepach oraz tych, które lubisz. Jeśli nie lubisz jakichś produktów, to nie będzie ich w Twojej diecie, każdy czegoś nie lubi. Jeśli nie masz czasu gotować, zaproponuję Ci szybkie posiłki. Planuję różne jadłospisy, np. takie, w których możesz gotować wszystko lub sam obiad na dwa dni. Nie trzeba spędzać pół dnia w kuchni, aby zdrowo się odżywiać. W moich jadłospisach jest miejsce na wszystko. Jeśli Twój stan zdrowia na to pozwala, mogą się w nim znaleźć słodycze, zdrowsze wersje fast-foodów np. burger. W moim podejściu dieta ma być zdrowa i przyjemna, a nie być karą. Dbam o to, żebyś nie był głodny, większość moich podopiecznych początkowo ma problem ze zjedzeniem wszystkiego. Do jadłospisu dołączam listę zakupów. Dzięki temu oszczędzasz czas przy planowaniu i robieniu zakupów. Mając jadłospis nie musisz się zastanawiać, jak przekuć zalecenia na konkretne posiłki. Otrzymujesz jadłospis na 7 lub 14 dni. Posiłki są na tyle różnorodne, że można je wielokrotnie powtarzać. Nie musisz też rezygnować z tego co jadłeś do tej pory, większość dań po drobnych poprawkach można wpleść w dietę.

Miesięczną opiekę dietetyczną. Jesteśmy w stałym kontakcie, możesz do mnie pisać z pytaniami. Pomogę Ci na bieżąco rozwiązywać problemy np. chcesz coś zmienić w diecie, idziesz na imprezę i nie wiesz co zrobić, zaliczyłeś wpadkę. Nie zostajesz z suchym jadłospisem, jestem dla Ciebie wsparciem. Co tydzień wypełniasz raport a w razie potrzeby umawiamy się na rozmowę telefoniczną

Praca na dzienniczku– W mojej pracy jest dla mnie bardzo ważne, żeby nauczyć Cię jak samemu komponować posiłki, nie chcę uzależniać podopiecznych od jadłospisów. Są bardzo wygodne i pozwalają osiągnąć cel, ale każda współpraca kiedyś się kończy i nie da się ciągle żyć z kartką. Chcę Cię nauczyć żyć zdrowo bez jadłospisu. Abyś sam umiał wymyślić co zjeść, co warto kupić, jaka porcja jest odpowiednia, jak jeść słodycze i inne mniej zdrowe produkty i utrzymać osiągnięte efekty. Do pracy na dzienniczku przechodzimy zwykle po 2-3 miesiącach kiedy masz już dużą bazę przepisów, wiedzę i wyrobisz pewne nawyki. Praca na dzienniczku daje ogromny luz, sam decydujesz co zjeść, uczysz się elastyczności i samodzielności. Często osoby na diecie decydują się na oddzielne gotowanie dla siebie (czego nie popieram), praca na dzienniczku to świetny czas, żeby w praktyce nauczyć się jeść to co je reszta rodziny i dalej mieć efekty. Jak to wygląda w praktyce? Otrzymujesz ode mnie obszerną tabelę z zamiennikami produktów i sam komponujesz posiłki. Możesz dalej korzystać z przepisów ode mnie, a jeśli zabraknie Ci weny, dostajesz kolejne przepisy. Prowadzisz dzienniczek żywieniowy na kartce lub w aplikacji np. fitatu, i regularnie razem analizujemy i poprawiamy błędy. Jeśli prowadzenie dziennika jest dla Ciebie uciążliwe, a wszystko idzie dobrze, to z czasem prowadzisz go jedynie okresowo dla kontroli. Niestety ale jeśli ślepo realizujemy jadłospisy i nie uczymy się jak samemu dbać o dietę, to po skończeniu współpracy często powoli wracamy do starych nawyków i dopada nas jojo oraz stare problemy zdrowotne. Dlatego tak bardzo zależy mi na praktycznej edukacji.

Jeśli chcesz osiągnąć cel z moją pomocą, przejdź do formularza kontaktowego na dole strony.

Opinie

KONTAKT

Napisz z czym masz problem, odezwę się do Ciebie i opowiem jak mogę Ci pomóc. Przedstawię warunki współpracy oraz odpowiem na twoje wszystkie pytania.