Pierwsze kroki

Poniżej możesz się dowiedzieć jak będzie wyglądała nasza współpraca krok po kroku.

KONTAKT

Sklep

W moim sklepie kup pakiet, który Ci odpowiada. Jeżeli masz jakieś wątpliwości, możesz za pomocą formularza kontaktowego (na dole strony) napisać do mnie. Odezwę się do Ciebie i opowiem jak mogę Ci pomóc. Odpowiem na Twoje wszystkie pytania, pomogę wybrać odpowiednią usługę.

INFORMACJE

Wspólnie ustalimy termin kiedy możemy spokojnie porozmawiać i przeprowadzić wywiad medyczno-żywieniowy.

Podczas rozmowy przeprowadzę z Tobą szczegółowy wywiad dzięki któremu lepiej poznam Ciebie i Twoje oczekiwania. Wspólnie ustalimy nad jakimi nawykami musimy popracować, jaki jest Twój stan zdrowia, jakie są Twoje zwyczaje żywieniowe oraz preferencje kulinarne.

Poproszę Cię również o wypełnienie historii żywienia z ostatnich 3 dni oraz dostarczenie wszystkich wyników badań, oraz dokumentacji medycznej (np wypis ze szpitala) z ostatnich 3-6 miesięcy. Jeżeli nie posiadasz aktualnych badań poproszę Cię o ich wykonanie. Zazwyczaj jest to poziom glukozy, pomiar ciśnienia tętniczego, profil lipidowy, oraz morfologia. Zakres badań zależy od stanu Twojego zdrowia. Te wszystkie informacje umożliwią mi ułożenie diety idealnej dla Ciebie.

DZIAŁANIE

Nie pracuję na szablonach, każda dieta układana jest indywidualnie dlatego na jej przygotowanie potrzebuję do 7 dni roboczych.

 Odbierz dietę i osiągaj swoje cele. Każdy pakiet zawiera analizę Twojego sposobu żywienia z wyszczególnieniem błędów i prawidłowych zachowań żywieniowych, indywidualne zalecenia dietetyczne, oraz jeśli zakupiony pakiet go zawiera jadłospis na 7 dni wraz z przepisami i listą zakupów

 Pomiarów dokonujesz na wadze łazienkowej i za pomocą centymetra krawieckiego, co tydzień przesyłasz mi swoje pomiary oraz kartę kontrolną i w zależności od wyników modyfikujemy plan działania.

Kiedy dany jadłospis Ci się znudzi lub będzie konieczna jego zmiana, zamawiasz nowy. Możemy również przejść na pracę na dzienniczku żywieniowym, gdzie to Ty decydujesz, co jesz. Więcej na jego temat przeczytasz tutaj. Tak działamy do osiągnięcia celu.

Przez cały okres współpracy masz ze mną stały kontakt za pośrednictwem maila, Facebooka, dowolnego komunikatora bądź telefonu, Ty wybierasz.

_

KONTAKT

Napisz z czym masz problem, odezwę się do Ciebie i opowiem jak mogę Ci pomóc. Przedstawię warunki współpracy oraz odpowiem na twoje wszystkie pytania.